Nabízená morčátka najdete pod podmínkami prodeje a další případné info najdete v plánech a v odchovech.

Podmínky prodeje: 

Rezervace morčátka je možná pouze po složení rezervační zálohy, která je v případě odřeknutí či nevyzvednutí si morčátka nevratná. Slušným lidem se za toto opatření omlouváme, ale věříme, že to pochopí.

Předběžná rezervace je bezplatná, ale časově omezená a na morčátko přijímáme i další zájemce. 

O tom ke komu morčátko definitivně půjde rozhoduji já a nikoli pořadí předběžných zájemců. Vše je otázkou domluvy a komunikace. Novým majitelům - začátečníkům rádi poradíme a k morčátku přidáme i  "návod". Zajímá nás ke komu morčátko od nás jde a jaké požadavky má na morčátko každý zájemce. Snažíme se vybrat morčátku vždy ten správný domov, jak podle požadavků nových majitelů, tak i podle povahy a předpokladů morčátka. Naším cílem je, aby se naše morčátka dostala do dobrých rukou a dělala svým majitelům radost, aby neskončila záhy někde vyhozená, utýraná nebo zkrmená. Koupí morčátka se jeho vlastník automaticky stává chovatelem dle Zák. 246/1992 Sb. a zavazuje se, že se bude o toto zvíře vhodně starat. Zájemci mladší 15ti let, nechť si před koupí morčátka zajistí souhlas rodičů.

Morčátko musí mít při odběru odpovídající věk, hmotnost a kondici, aby se mohlo vydat do nového  domova. Odběr morčátka je možný v Brně, případně na některé z výstav, které se účastníme. Jinak si dopravu zajišťuje kupující sám. My jsme po domluvě většinou ochotni morčátko předat spolehlivému zvířecímu dopravci či vašemu spolehlivému známému (nikoli řidičům autobusů atp.). Při posílání morčátka přes třetí osobu či dopravce jsme ale nuceni požadovat platbu za morčátko předem.

Na cestu do nových domovů dostanou morčátka granulky, na které jsou zvyklá.

Naše CHS je pravidelně vyšetřována a udržována prostá jak vnitřních a vnějších parazitů.

Naše morčátka jsou chována v bytě v přítomnosti dětí, psa a běžného domácího hluku. Morčecí miminka jsou zvyklá na každodenní kontakt a mazlení.

Průkaz původu nebo výpis předků vystavujeme pouze k morčátkům, která jsou určena k výstavám a chovu, a nový majitel si je od nás bere s tímto cílem. K mazlíčkům, kteří nejsou vhodní do chovu, PP ani VP nevydáváme.

Na nepodepsané e-maily nebo  sms zprávy nereaguji!

Na prodej

Květnové akce a extra slevy!!!

Pro ty, kteří již od nás morčátko měli nebo mají a chtějí od nás další, máme nachystanou květnovou extra slevu! A pro ty, kteří si od nás morčátko pořizují poprvé a vezmou si rovnou morčátka dvě, aby jednomu nebylo smutno, máme také extra slevu!

Taza Festa Forte

Taza Festa Forte
Samička *25.4.2018, rozeta červená. Zdvojený 3.vírek. Na prodej na mazlíčka bez PP (cena 450kč) nebo dle uvážení do chovu s PP (650kč). Při odběru na mazlíčky spolu se sestřičkou sleva. K odběru od 1.6.2018.

Tila Festa Forte

Tila Festa Forte
Samička *25.4.2018, rozeta červená. Vírek navíc před 1.vírkem? Na prodej na mazlíčka bez PP (cena 450kč) nebo dle uvážení do chovu s PP (650kč). Při odběru na mazlíčky spolu se sestřičkou sleva. K odběru od 1.6.2018.

Trigo Festa Forte

Trigo Festa Forte
Sameček *25.4.2018, rozeta červená. Vírek navíc za 4.vírkem. Je drobnější, proto na prodej "pouze" na mazlíčka bez PP za 350kč. K odběru od 1.6.2018

Rayo Festa Forte

Rayo Festa Forte
Sameček *2.4.2018, skinny, oranžový s bílou. Na prodej do chovu s PP za 900kč nebo na mazlíčka bez PP za 700kč. Již k odběru.

Rosa Festa Forte

Rosa Festa Forte
Samička *2.4.2018, skinny, bílá - oranžová. Na prodej do chovu s PP za 1200kč nebo na mazlíčka bez PP za 1000kč. Již k odběru.

Falda Festa Forte

Falda Festa Forte
Samička *15.12.2017, hladká buff s PP. Bohužel se jí utvořil tukový váček u spodního víčka jednoho oka (výstavní vada), proto ji musíme vyřadit z našich výstavních plánů a nabízíme jí k prodeji spíše na mazlíčka, ale dostane PP. Cena 400kč. Již k odběru v Brně. 

Vykastrovaný sameček Wooper

Vykastrovaný sameček Wooper
Sameček *2.10.2017, anglický crested krémový, ač má oba rodiče šampiony, příroda se na něm vyřádila a tak má nestandardní výzdobu navíc: 2 zálomky, 2 vírky na zádech. Je to trošku plašánek, ale jako společník k samičce/samičkám bude fajn, aktuálně bydlí bez problémů s dvěmi staršími (a podstatně...

Kastrovaný samec Quanto

Kastrovaný samec Quanto
Samec *26.4.2015, rozeta brindle černočervený. Přijel k nám ze slovenské CHS, užil si výstavy, otcovství a tak trochu bouřlivé mládí (býval nezkrotný zdrhač a nafrněný nemazlič), ale s věkem a kastrací je již klidnější a občas si i rád pohoví na klíně a nechá se podrbat:-). Přesto bych ho k...

Starší samička Imma Pascale

Starší samička Imma Pascale
Starší samička "vyřazená z chovu" rozeta, *17.8.2014, brindle černo-červený. Nabízím ji do dobrých rukou na dožití k jiné samičce nebo kastrátovi. Cena dohodou, ale pokud půjde s jiným morčátkem zakoupeným u nás, tak bude zdarma. Každopádně není již určena k samcovi/množení....

Zvažuji k prodeji chovnou skupinu registrovaných červených rozet

s jednou neregistrovanou brindle samičkou. Podrobnosti zašlu vážnému zájemci na e-mail.

Kasia Festa Forte

Kasia Festa Forte
Samička *25.2.2018, rozeta, červená. První vírek zdvojený a s asymetrií. Na prodej na mazlíčka bez PP (cena 450kč) nebo do chovu s PP (cena 650kč)-oba rodiče registrovaní. Pokud půjde se svojí sestřičkou společně, cenově to zvýhodníme. Předběžná rezervace.

Karlita Festa Forte

Karlita Festa Forte
Samička *25.2.2018, rozeta, červená. První vírek zdvojený. Na prodej na mazlíčka bez PP (cena 450kč) nebo do chovu s PP (cena 650kč)-oba rodiče registrovaní. Pokud půjde se svojí sestřičkou společně, cenově to zvýhodníme. Předběžná rezervace.

Nariz Festa Forte

Nariz Festa Forte
Plná rezervace P.H. Sameček *5.3.2018, ns rozeta, červený s bílou.  Na prodej na mazlíčka bez PP (cena 350kč),  již k odběru. Při odběru spolu se samečkem Oficiem sleva (bydlí spolu, jsou na sebe zvyklí).

Risa Festa Forte

Risa Festa Forte
Plná rezervace P.H. Samička *2.4.2018, skinny, bílá - oranžová. Na prodej do chovu s PP za 1200kč nebo na mazlíčka bez PP za 1000kč. Při odběru spolu se sestřičkou na mazlíčky výrazná sleva. Již k odběru.

Sangría Festa Forte

Sangría Festa Forte
Předb. rezervace. Samička *18.4.2018, rozeta červená, zdvojený 1. vírek. Na prodej na mazlíčka bez PP cena 450kč (při odběru se svojí sestřičkou na mazlíčky cena 700kč za obě dohromady) nebo do chovu s PP (cena 650 kč). K odběru od 18.5.

Saya Festa Forte

Saya Festa Forte
Předb. rezervace. Samička *18.4.2018, ns rozeta červená, nemá hřebeny mezi přední a zadní řadou vírků. Bude na prodej pouze na mazlíčka bez PP cena 400kč (při odběru se svojí sestřičkou na mazlíčky cena 700kč za obě dohromady). K odběru od 18.5.

Sabio Festa Forte

Sabio Festa Forte
Předb. rezervace. Sameček *18.4.2018, rozeta červená, na 3. vírku asymetrie, 8.vírek zdvojený. Na prodej na mazlíčka bez PP - cena 350kč, při odběru s jiným samečkem od nás sleva. Dle uvážení možno i do chovu s PP (cena 550kč). K odběru od 18.5.

Oficio Festa Forte

Oficio Festa Forte
Předb. rezervace. Sameček *16.3.2018, ns rozeta brindle černý-červený s bílou. Na prodej na mazlíčka, již k odběru. Cena 350kč. Při odběru spolu se samečkem Narizem sleva (bydlí spolu, jsou na sebe zvyklí).