Nabízená morčátka najdete pod podmínkami prodeje a další případné info najdete v plánech a v odchovech.

Podmínky prodeje: 

Rezervace morčátka je možná pouze po složení rezervační zálohy, která je v případě odřeknutí či nevyzvednutí si morčátka nevratná. Slušným lidem se za toto opatření omlouváme, ale věříme, že to pochopí.

Předběžná rezervace je bezplatná, ale časově omezená a na morčátko přijímáme i další zájemce. 

O tom ke komu morčátko definitivně půjde rozhoduji já a nikoli pořadí předběžných zájemců. Vše je otázkou domluvy a komunikace. Novým majitelům - začátečníkům rádi poradíme a k morčátku přidáme i  "návod". Zajímá nás ke komu morčátko od nás jde a jaké požadavky má na morčátko každý zájemce. Snažíme se vybrat morčátku vždy ten správný domov, jak podle požadavků nových majitelů, tak i podle povahy a předpokladů morčátka. Naším cílem je, aby se naše morčátka dostala do dobrých rukou a dělala svým majitelům radost, aby neskončila záhy někde vyhozená, utýraná nebo zkrmená. Koupí morčátka se jeho vlastník automaticky stává chovatelem dle Zák. 246/1992 Sb. a zavazuje se, že se bude o toto zvíře vhodně starat. Zájemci mladší 15ti let, nechť si před koupí morčátka zajistí souhlas rodičů.

Morčátko musí mít při odběru odpovídající věk, hmotnost a kondici, aby se mohlo vydat do nového  domova. Odběr morčátka je možný v Brně, případně na některé z výstav, které se účastníme. Jinak si dopravu zajišťuje kupující sám. My jsme po domluvě většinou ochotni morčátko předat spolehlivému zvířecímu dopravci či vašemu spolehlivému známému (nikoli řidičům autobusů atp.). Při posílání morčátka přes třetí osobu či dopravce jsme ale nuceni požadovat platbu za morčátko předem.

Na cestu do nových domovů dostanou morčátka granulky, na které jsou zvyklá.

Naše CHS je pravidelně vyšetřována a udržována prostá jak vnitřních a vnějších parazitů.

Naše morčátka jsou chována v bytě v přítomnosti dětí, psa a běžného domácího hluku. Morčecí miminka jsou zvyklá na každodenní kontakt a mazlení.

Průkaz původu nebo výpis předků vystavujeme pouze k morčátkům, která jsou určena k výstavám a chovu, a nový majitel si je od nás bere s tímto cílem. K mazlíčkům, kteří nejsou vhodní do chovu, PP ani VP nevydáváme.

Na nepodepsané e-maily nebo  sms zprávy nereaguji!